Ulm – Tempora in Priscum Aurum

Ulm u szczytu swojej świetności: w zamożnym wolnym mieście Rzeszy panuje nieustanny zgiełk. Na początku XVI wieku Ulm było jednym z największych miejskich terytoriów w granicach Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego. Sukces i bogactwo nie wynikały jedynie z niemieckiej zapobiegliwości, ale przede wszystkim ze smykałki do interesów i wprawnego rzemiosła mieszkańców.

Filmomaniak – gra karciana

Gra karciana, która sprawdzi naszą wiedzę z najpopularniejszych filmów polskich i zagranicznych. Mamy 30 sekund na to, żeby opowiedzieć o filmie i więcej!

Trajan – Polska wersja językowa!

110 rok naszej ery – Imperium Rzymskie jest u szczytu swej chwały! Granice cesarstwa są zabezpieczone więc obywatele mogą teraz skupić swoją uwagę na wewnętrznych sprawach Imperium, w samym jego sercu w Rzymie.

Estetis – gra karciana

Upominek dla pacjentów gabinetu medycyny estetycznej Estetis w Chorzowie. Zawiera zestaw 50 ćwiczeń oraz masażow, które można wykonać w domu.

Polska Podziemna – wkrótce

„Halo, halo. Tu Warszawa i wszystkie rozgłośnie Polskiego Radia. O godzinie 5.40 oddziały niemieckie przekroczyły polską granicę, łamiąc pakt o nieagresji. Zbombardowano szereg miast. Za chwilę usłyszą państwo komunikat specjalny…”

GRUZILLA – gra karciana

Uciekajmy! To ona ! To ona! GrruUUuzzIiiLLaAA! Rozwścieczona furia wydostała się na powierzchnię i teraz wszystkim nam grozi wielkie niebezpieczeństwo!