mateusz

Mateusz Kościelnicki
Założyciel

Planszówki są moją pasją. Jeszcze w czasach studenckich myślałem o pracy związanej z grami. Wkrótce po ukończeniu nauki podjąłem decyzję o założeniu własnej firmy, by realizować swoje pomysły, a z Wami podzielić się moimi ideami.

Justyna Bąk
Grafik

Od najmłodszych lat kształcę się w sztukach plastycznych, które są moją pasją. To z nimi związałam moją przyszłość. Praca nad grami jest bardzo wymagająca, ale efekt końcowy daje dużo satysfakcji i wiele radości.

justyna2
tomek2
Tomasz Solga
Doradca projektowy

Od wielu lat gram w gry planszowe, fabularne i komputerowe. Decyzja o podjęciu pracy przy ich tworzeniu była więc naturalna. Burze mózgów, które mamy na co dzień, analizowanie wszystkich pomysłów i wniosków sprawiają mi wielką przyjemność, jeszcze większą testowanie naszych dzieł!

Dorota Muszyńska
Media społecznościowe

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiadając wiedzę z zakresu reklamy i socjologii, odpowiadam za kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w mediach. Wynika to z mojej opinii na temat gier – uważam, że powinny być rozpowszechnioną pomocą edukacyjną, szkoleniową czy reklamową. Z punktu widzenia moich studiów, planszówki to bardzo dobre narzędzie do edukacji, szkoleń oraz integracji poprzez zabawę.