Impreza planszówkowa, to najlepsza impreza!

Organizacja takich eventów, to sama przyjemność. Pakowanie biblioteki gier, stołów i krzeseł do grania oraz przygotowanie przestrzeni do grania psuje nam humor tylko przez pół dnia, potem to już sama przyjemność! Daję słowo!

Ostatnią większą imprezę zorganizowaliśmy w gliwickim centrum handlowym Forum. Był to swego rodzaju eksperyment, ale bardzo udany. Wszystkie stoliki, w tempie godnym olimpijczyków, zostały zajęte przez gry i graczy. Nie minęło nawet 5 minut od rozpoczęcia imprezy, a już z Mateuszem byliśmy bombardowani pytaniami kiedy zaczną się turnieje albo czy wytłumaczymy zasady.

Co sprawia, że nasze imprezy cieszą się tak dużą popularnością, a większość uczestników od razu pyta kiedy następne takie granie? I teraz szok i niedowierzanie bo oto prezentujemy wam długo skrywaną check listę naszych wydarzeń:

  1. Solidny plan.
  2. Porządny marketing.
  3. Świetna organizacja.
  4. Obszerna biblioteka itd…

A tak na poważnie to myślę, że to wszystko jest ważne, ale pozbawione jakiegokolwiek sensu, jeżeli nie chcemy szczerze podzielić się pasją. Planszówki to fantastyczny sposób na spędzanie wolnego czasu z przyjaciółmi czy w rodzinie i tym właśnie zarażamy!  Także do zobaczenia na naszym graniu 🙂